اجاره جواز و پروانه کسب

تامین جواز کسب یا پروانه کسب (قرار کفالت) جهت ارائه به دادسرا ، دادگاه و مراجع قضایی بمنظور آزادی زندانی و متهم ظرف مدت 4 ساعت کاری توسط تیم حقوقی وثیقه گذار انجام میشود ، تامین و اجاره جواز کسب یا پروانه کسب (قرار کفالت) توسط کارشناسان حقوقی این مجموعه در سریعترین زمان ممکن انجام میشپذیرد.

# عنوان شرح
1 خدمات تامین قرار کفالت
2 توانایی تامین قرار کفالت از 100 میلیون تا 1 میلیارد
3 قیمت سالیانه اجاره جواز کسب 13 الی 15 درصد قرار
4 قیمت شش ماهه اجاره پروانه کسب 12 الی 13 درصد
5 محدوده فعالیت تامین جواز کسب اجاره ای در سراسر کشور
6 مدت زمان تودیع قرار کفالت 4 الی 24 ساعت
7 تعداد پرونده موفق 24000 پرونده

منظور از تامین قرار کفالت چیست ؟

کفالت بعنوان نوعی وثیقه جهت تامین قرارهای کیفری در نظر گرفته میشود ، مطور کلی معنا و مفهوم کفالت همان جواز کسب یا پروانه کسب صنفی میباشد ، زمانیکه میگوییم اجاره جواز کسب یا اجاره پروانه کسب منظور همان تامین قرار کفالت در مراجع قضایی است .

وثیقه در لغت به معنای محکم و آن چیزی است که موجب اعتماد و استواری شود. واژه جواز کسب یا پروانه کسب (قرار کفالت) در دادگاه ها و پرونده های کیفری زیاد شنیده می شود. در واقع قرار کفالت به عنوان نوعی از وثیقه و ضمانت محکم کاری در پرونده های کیفری از طرف قاضی پرونده در نظر گرفته می شود. به طور کلی دستورات تأمین کیفری یک دستور محدود کننده آزادی محسوب می شود و وسیله ای برای تضمین حضور متهم در مراحل مختلف تحقیقات مقدماتی، محاکمه و اجرای حکم است. اجاره سند و یا اجاره وثیقه ، اجاره فیش حقوقی یا اجاره جواز کسب یا پروانه کسب (قرار کفالت) زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که متهم و خانواده وی نتوانند ضمانتی را برای ارائه به دادگاه برای آزادی موقت ارائه کنند. اجاره اسناد برای زندانیان کلیه جرائم برای دادگاه ها و دادسراهای کل کشور انجام می شود.

توجه داشته باشید که بطور کلی دادگاه تعیین خواهد کرد که چه تضمینی برای آزادی زندانی تا تاریخ دادگاه لازم است. در این بین شاید مهم ترین مشکل ارائه ضمانت نامه ای باشد که شامل سند یا جواز کسب یا پروانه کسب (قرار کفالت) باشد. شاید در آگهی های روبروی دادسرا خوانده اید: «اجاره جواز و پروانه کسب » و شاید این سوال برای شما پیش بیاید که آیا امکان اجاره جواز کسب یا پروانه کسب (قرار کفالت) یا سایر مدارک وجود دارد و در صورت مثبت بودن پاسخ، چگونه و با چه روشی می توان این کار را انجام داد؟

خدمات اجاره جواز کسب یا پروانه کسب (قرار کفالت) توسط تیم حقوقی وثیقه گذار

گروه تخصصی وثیقه گذار ضمن تامین انواع قرار وثیقه میتواند قرارهای کیفری را با اجاره جواز کسب یا پروانه کسب (قرار کفالت) تامین نماید ، این مجموعه توانایی آنرا داشته که جواز کسب از 100 میلیون تومان تا 500 میلیون تومان را درکمترین زمان ممکن تامین و تودیع نماید ، وکلای حقوقی مجموعه ما میتوانند ضمن پذیرش وکالت شما کلیه فرایند مرتبط با کاهش قرارهای صادره متهم در مراجع قضایی را پیگیری و انجام دهند. از خدمات سایت حقوقی وثیقه گذار می توان به ارائه جواز کسب یا پروانه کسب (قرار کفالت) برای جرایم مختلف اشاره کرد که طی آن در ازای توافقی برای مدت معین و به تناسب ارزش ملک و فیش حقوقی، این امکانات به شخص درخواست کننده ارائه می گردد.

نحوه اجاره جواز پروانه کسب 

بمنظور تامین جواز کسب یا پروانه کسب (قرار کفالت) میتوانید با تیم ایران سند و کارشناسان این مجموعه همه روزه از ساعت 8 صبح لغایت 20:00 شب در ارتباط باشید ، کلیه فرایند مشاوره و استعلام هزینه های تامین قرار کفالت بصورت رایگان توسط کارشناسان این مجموعه اعلام میشوند.

هزینه اجاره جواز کسب یا پروانه کسب برای زندانی

مطور معمول اجاره جواز کسب یا پروانه کسب (قرار کفالت) بصورت 6 ماهه و یا 1 یاله انجام میشود و هزینه آن در بدو قرارداد میبایست توسط شخص اجاره کننده به کفیل  پرداخت شود . در اینصورت کفیل پرونده میتواند برای مدت تعیین شده ضمانت شما را نزد مقام قضایی انجام دهد.

سوالات متداول درباره اجاره جواز کسب یا پروانه کسب (قرار کفالت)

در این بخش سوالات متداول در زمینه اجاره و تودیع فیش حقوقی ذکر و به آنها پاسخ داده شده است ، شما همچنین میتوانید بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در وب سایت وثیقه گذار تماس بگیرید و سوالات خود را با تیم ما مطرح نمایید.

سوال : هزینه اجاره پروانه کسب چقدر است؟

پاسخ : هزینه اجاره پروانه کسب برای مدت یک سال  جهت تودیع در مراجع با توجه به میزان قرار متغییر بوده و این هزینه بین 13 الی 15 درصد میزان قرار میباشد.

سوال : چه مدارک و الزاماتی برای اجاره جواز کسب لازم است؟

پاسخ : بمنظور اجاره جواز کسب برای تودیع به مراجع قضایی ، خانواده متهم باید حاضر باشند ضمانت او را توسط چک و سفته نزد فیش گذار انجام دهند.

سوال : مدت زمان تودیع قرار کفالت چقدر است؟

پاسخ : مدت زمان تودیع قرار کفالت با توجه به میزان از 4 الی 24 ساعت متغییر است .

توجه داشته باشید که دادگاه هر سند ملکی یا جواز کسب را که مطابق با مبلغ قرار صادره توسط قاضی پرونده باشد را از متهم یا از اشخاص دیگر قبول می‌کند. یکی از انواع ضمانت هایی که قاضی برای متهمان یا محکومان کیفری در نظر می گیرد جواز کسب است. این نوع قرار نسبت به سایر قرارها سبکتر است و برای تامین قرار تنها کافیست یکنفر کاسب دارای پروانه کسب صنفی در شعبه حاضر شود.

بنابراین در بین انواع قرارها، قرار کفالت نسب به سایر قرارهای تامین کیفری سبکتر است و با تامین آن متهم یا زندانی میتوانید بصورت موقت از زندان آزاد شود ، این آزادی موقت به گونه ای است که فرد باید هر زمان که نیاز باشد در مراجع قضایی حاضر شود و در مراحل مختلف دادرسی هر زمان که خوانده شود در دسترس باشد

09339535772